Dzisiaj jest piątek, 10 lipca 2020 r., 192 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Fabryka Domów Bogucin
Kluby sportowe z Kozienic z energią od Enei
Dodał: KamZap, 26-02-2018 17:41, odsłon: 3924
fot. KZ
fot. KZ

Enea Wytwarzanie kolejny rok z rzędu będzie wspierać kluby sportowe z Kozienic. W trakcie poniedziałkowej konferencji poinformowano o kontynuacji współpracy z Klubem Sportowym „Energia” Kozienice, Klubem Jeździeckim „SKARB” Kozienice oraz Klubem Tenisa Stołowego Kozienice. Firma została także sponsorem Kozienickiego Klubu Siatkówki.

Udana współpraca z kozienickimi klubami zaowocowała przedłużeniem umów o kolejny rok. Enea Wytwarzanie daje pozytywną energię nie tylko drużynom seniorów, ale wspiera również rozwój i szkolenie kozienickiej młodzieży.

 

W poniedziałek w sali konferencyjnej Elektrowni "Kozienice" odbyło się oficjalne podpisanie umów między Eneą, a przedstawicielami kozienickich klubów. Wśród nich znaleźli się m.in.: prezes KTS Kozienice - Mariusz Kuryłek, prezes Energii Kozienice - Jerzy Matusik, prezes KKS Kozienice - Tomasz Jagiełło, a także prezes Klubu Jeździeckiego „SKARB” Kozienice - Aleksander Kiliańczyk.

 


– Wspieranie lokalnych klubów sportowych, szczególnie na obszarze działalności Spółek naszej Grupy, jest istotnym elementem zaangażowania społecznego Enei. Enea Wytwarzanie aktywnie wspomaga lokalny sport, angażując się w najlepsze projekty sponsoringowe w regionie. Wierzymy, że energia od Enei pozwoli naszym klubom odnosić sportowe sukcesy, a kibicom zagwarantuje wiele pozytywnych emocji – powiedział Krzysztof Figat, prezes Enei Wytwarzanie.

Enea kładzie duży nacisk na wsparcie tych samych dyscyplin sportowych zarówno na poziomie profesjonalnym, jak i amatorskim.

 

 


– Dzięki wieloletniej współpracy z Eneą, Klub Sportowy „Energia” Kozienice może się rozwijać oraz realizować nowe cele i wyzwania. Konsekwentnie dbamy o promocję aktywności fizycznej i szkolenie młodzieży, dlatego w ramach projektu Enea Akademia Sportu zorganizujemy w Kozienicach dziecięcy turniej Enea Mini Mundial. Wspólnie z Eneą poszukamy w regionie najmłodszych talentów piłkarskich – powiedział Jerzy Matusik, prezes Klubu Sportowego „Energia” Kozienice.


Dzięki współpracy z Klubem Jeździeckim „SKARB” Kozienice, Enea Wytwarzanie przywraca również pamięć o będącej wizytówką miasta stadninie koni, która przez lata gościła na zawodach jeździeckich najlepszych zawodników w Polsce.

 


– Od końca kwietnia na parkurze kozienickiej stadniny czeka na kibiców jeździectwa cykl kilkunastu zawodów Enea Jumping Show,  który zakończymy wielkim finałem w październiku.Doceniamy to, że Enea jest z nami i wspólnie tworzymy tę piękną i widowiskową dyscyplinę sportu – powiedział Aleksander Kiljańczyk, prezes Klubu Jeździeckiego „SKARB” Kozienice.

W tym roku Enea Wytwarzanie rozpoczęła również współpracę z drugoligowym Kozienickim Klubem Siatkówki. Jej celem jest wspieranie męskiej drużyny seniorów w rozgrywkach ligowych. Klub zajmuje się także promocją siatkówki wśród dzieci i młodzieży.

 


– Dzięki wsparciu od Enei mamy większy spokój organizacyjny. Wychodząc na boisko możemy skupić się wyłącznie na własnej grze, nie martwiąc się
o pozostałe sprawy. Jest to pierwszy rok naszej współpracy po kilkuletniej przerwie, ale mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej PlusLigi
– powiedział Krzysztof Jeziorowski, członek zarządu i środkowy drużyny Kozienickiego Klubu Siatkówki.


Enea Wytwarzanie kontynuuje też współpracę z Klubem Tenisa Stołowego Kozienice. Jej pierwszym efektem będzie organizacja wspólnie z Eneą Wytwarzanie w sobotę 3 marca drugiej edycji Mistrzostw Grupy Enea w Tenisie Stołowym.

 


Wsparcie dla lokalnych klubów to nie jedyny obszar związany ze sportem, w którym działa Enea Wytwarzanie. Firma jest również sponsorem wielu sportowych imprez w Kozienicach, takich jak Grand Prix Polski w Pływaniu, Mistrzostwa Polski Kobiet w Siatkówce Plażowej oraz jedne z największych w Polsce zawodów skateboardowych Hunt Your Goat Kozienice Contest, których piąta edycja odbędzie się w maju.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Pod koniec czerwca rolnicy z gminy Kozienice przekazali do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakład&oacut...
fot.ilustracja/pixabay.com
78 rodzinnych ogródków działkowych otrzyma wsparcie z budżetu Mazowsza. Decyzją radnych woj...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Już po raz piętnasty samorząd województwa ogłosił konkurs dla fotografów amatorów.&n...
fot.Enea
Zgodnie ze Strategią Rozwoju, Grupa Enea powołała spółkę Enea Nowa Energia, której zadaniem...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook