Dzisiaj jest niedziela, 12 lipca 2020 r., 194 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Radomiak z nowym sponsorem! Enea Wytwarzanie rozszerza współpracę z radomskim klubem
Dodał: DL, 19-09-2019 15:43, odsłon: 1452
Fot. Enea Wytwarzanie
Fot. Enea Wytwarzanie

Współpraca Radomiaka z Eneą Wytwarzanie trwa od kwietnia 2019 roku. Umowa wraz z podpisanym w tych dniach aneksem obowiązują do zakończenia obecnego sezonu.

W środę 18 września na poświęconej temu wydarzeniu konferencji prasowej obecni byli przedstawiciele świata polityki - ministrowie Marek Suski, szef Gabinety Politycznego Prezesa Rady Ministrów i Wojciech Skurkiewicz, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej;   reprezentanci firmy Enea  – Jarosław Ołowski, wiceprezes Enei S.A do spraw finansowych, Tomasz Siwak – wiceprezes Enei Wytwarzanie do spraw strategii rozwoju, Jan Mazurkiewicz – wiceprezes do spraw korporacyjnych oraz klubu na czele z prezesem Sławomirem Stempniewskim, trenerem Dariuszem Banasikiem i zawodnikami lidera Fortuna 1 Ligi.

 

- Jest mi bardzo miło, że możemy uczestniczyć w takim wydarzeniu, jakim jest podpisanie aneksu do umowy rozszerzającego współpracę z tak zacnym i możnym sponsorem jakim jest Enea. Cieszę się niezmiernie, ponieważ jest to wyraz docenienia i zaufania, a także ocena naszego klubu na rzecz sponsora i że jest to właśnie działanie typu "synergia", czyli wspieramy się wzajemnie i serce rośnie - powiedział prezes Radomiaka, Sławomir Stempniewski.

 

W imieniu Enei wypowiedział się Jarosław Ołowski. - W kwietniu podpisaliśmy umowę, dzisiaj mamy aneks. To jest nasza inwestycja strategiczna. Enea jest bardzo mocno zaangażowana w społeczną odpowiedzialność biznesu, dlatego wspieramy sport w Radomiu. Grupa Enea inwestuje w "zielone" jeśli chodzi o projekty energetyczne, ale też energię widzimy w Radomiaku. Chcemy, aby klub pozostał liderem do końca rozgrywek. Jestem na meczach, są emocje i jest doping. Ministrowie Marek Suski i Wojciech Skurkiewicz są promotorami tego, by ta energia płynęła i w Enei i na boiskach, dzisiaj Fortuna 1 ligi, a niedługo może nawet PKO Ekstraklasy - mówił Jarosław Ołowski.

 

Zgodnie z nowa umówą na meczowych i treningowych strojach Radomiaka pojawi się logo Enea.

 

Minister Marek Suski podkreślił, że ten dzień jest radosnym dniem dla wszystkich miłośników sportu i Radomiaka. - Bardzo dziękuję Enei za to, że na nasze prośby o wsparcie radomskiego sportu tak bardzo pozytywnie odpowiedzieli. Kiedy pierwsze działania tutaj zostały podjęte, stawialiśmy sobie cel, żeby Radomiak awansował do Fortuna 1 Ligi. Dziś Radomiak jest na pierwszym miejscu, prezes Ołowski mówił, że w przyszłości może być tu ekstraklasa, a wtedy pewnie umowa musiałaby być zwiększona. Wspieramy radomski sport, bo to nie tylko Radomiak, ale także Cerrad Enea Czarni i dofinansowanie budowy stadionu i hali sportowej, którą władze miasta otrzymały od rządu. Chcemy, aby sport w Radomiu się rozwijał - powiedział minister.

 

Minister Wojciech Skurkiewicz podkreślał, że "Radomiak" jest jedną z najcenniejszych wizytówek miasta, które posiada głęboko zakorzenione tradycje sportowe, a także ambicje do zdobywania najwyższych trofeów.

 

- Tak jak to zapowiadaliśmy przed rokiem o zaangażowaniu mocniejszym Enei w radomski sport, dziś realizujemy te nasze obietnice i tutaj serdecznie dziękujemy zarządowi Enei, że te nasze prośby nie zostały pominięte. Jesteśmy 14. miastem co do wielkości w naszym kraju i z olbrzymimi tradycjami i ambicjami sportowymi, dlatego ważne jest, aby to finansowanie było na określonym wysokim i stabilnym poziomie. Marka "Radomiak" jest jedną z najcenniejszych marek, jakie posiadamy w Radomiu. I jest to marka sama w sobie - dodał minister Wojciech Skurkiewicz.

 

Przedstawiciele Enei podkreślali, że sponsorowanie radomskiego sportu to także budowanie wizerunku marki firmy.  Obie strony umowy deklarują chęć długofalowej współpracy, i jak zgodnie podkreśliły, przyszłość ta rysuje się w zielonych barwach.

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
fot.Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Pod koniec czerwca rolnicy z gminy Kozienice przekazali do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakład&oacut...
fot.ilustracja/pixabay.com
78 rodzinnych ogródków działkowych otrzyma wsparcie z budżetu Mazowsza. Decyzją radnych woj...
Fot. ilustracja/pixabay.com
Już po raz piętnasty samorząd województwa ogłosił konkurs dla fotografów amatorów.&n...
fot.Enea
Zgodnie ze Strategią Rozwoju, Grupa Enea powołała spółkę Enea Nowa Energia, której zadaniem...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook